“PCR” TESTI NA SARS-CoV-2!

Spoštovani,

na PCR test vas v primeru zdravstvenih težav ali v primeru bližnjega stika z že okuženo osebo napoti vaš osebni zdravnik, ki vam takoj dodeli termin testiranja.

Na SAMOPLAČNIŠKI PCR bris se je obvezno predhodno naročiti na   041 479 392, od ponedeljka do petka med 11. in 13. uro. Ob naročilu je potrebno oddati rojstne podatke in kontaktno telefonsko številko.

Odvzem samoplačniških brisov poteka po “drive-in” sistemu na za to določenem in označenem prostoru na parkirišču pred zdravstvenim domom, od ponedeljka do petka med 10. in 11. uro ter ob nedeljah med 9.30 in 10.00 uro.

Cena brisa je 85 € za PCR test.

Navodilo za placilo

Oseba, ki želi opraviti samoplačniški bris, mora na odvzem brisa prinesti potrdilo o plačilu brisa (velja tudi elektronsko, npr. mobitel).