Pričetek gradnje prizidka! - Zdravstveni dom Gornja Radgona
16368

Pričetek gradnje prizidka!

Spoštovani uporabniki storitev našega zavoda, v mesecu juniju smo pričeli z izgradnjo prizidka zdravstvenega doma – centra za krepitev zdravja.  Gradnjo sofinancirajo Občina Gornja Radgona, Občina Radenci, Občina Sv. Jurij ob Ščavnici, Občina Apače in Ministrstvo za zdravje RS s sredstvi iz Evropskega socialnega sklada.

Zaradi gradbišča je žal močno omejen dostop do parkirišča in tudi samega vhoda v našo ustanovo. Vljudno vas prosimo za razumevanje!

Uprava ZD G. Radgona