Obvestilo ob upokojitvi ginekologinje Silvestre Krajnc Bezjak, dr.med.spec.

Po upokojitvi ginekologinje Silvestre Krajnc Bezjak, dr.med. spec.gin. in por. v našem dispanzerju za vse oskrbovanke še naprej zagotavljamo zdravstveno varstvo, kljub dejstvu, da ste s strani Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije prejele obvestilo o prekinitvi izbire osebnega ginekologa. Dispanzer deluje po spodaj navedenem ordinacijskem času. Vsak delovni dan imate tako v času objavljenega urnika zagotovljeno celotno obravnavo v primeru težav.
Ob četrtkih in petkih v dispanzerju dela ginekologinja Nuša Forjanič Jelenko, dr.med. spec.gin. in por. Imenovano zdravnico si s podpisom izjave lahko izberete za osebno ginekologinjo. Ostale dni v ambulanti začasno delajo ginekologi iz Splošne bolnišnice Murska Sobota.

Ordinacijski čas:

ponedeljek od 12.15 – 19.15
torek, sreda, četrtek, petek od  7.15 – 14.15

Na pregled v ginekološki ambulanti se pacientke lahko naročajo pri Mateji Frumen, zdr.teh. in Sandri Kofjač, dipl.bab. med  ordinacijskim časom, na telefonsko številko 02/564 86 55 ali na e-naslov ginekolog@zd-gr.si