Brezplačno cepljenje odraslih, starih 49 let, proti klopnemu menigoencefalitisu! - Zdravstveni dom Gornja Radgona
16365

Spoštovani uporabniki zdravstvenih storitev  našega zavoda.

Obveščamo vas, da bomo v skladu s Programom cepljenja in zaščite z zdravili za leto 2019 začeli s cepljenjem odraslih, starih 49 let (rojeni 1970), proti klopnemu meningoencefalitisu. Za to skupino stroške cepljenja s tremi odmerki cepiva krije obvezno zdravstveno zavarovanje.

Če se želite zaščititi proti klopnemu meningoencefalitisu, pokličite ambulanto svojega izbranega zdravnika, kjer vam bodo podali vse potrebne informacije v zvezi s cepljenjem.