Brezplačno cepljenje 3-letnih otrok proti klopnemu meningoencefalitisu! - Zdravstveni dom Gornja Radgona
16362

Brezplačno cepljenje 3-letnih otrok proti klopnemu meningoencefalitisu!

Spoštovani starši,  uporabniki zdravstvenih storitev našega zavoda!

Obveščamo vas, da bomo v skladu s Programom cepljenja in zaščite z zdravili za leto 2019 začeli s cepljenjem 3-letnih otrok (rojeni 2016) proti klopnemu meningoencefalitisu. Za to skupino stroške cepljenja s tremi odmerki cepiva krije obvezno zdravstveno zavarovanje.

Če  želite vašega otroka  zaščititi proti klopnemu meningoencefalitisu, pokličite ambulanto izbranega pediatra, kjer vam bodo podali vse potrebne informacije v zvezi s cepljenjem.